2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 07 czerwca 2024

Audytor Bezpieczeństwa

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Praktyczne sprawdzanie poziomu bezpieczeństwa obiektów oraz rekomendacja działań podnoszących poziom bezpieczeństwa w tym bezpieczeństwa obiektów infrastruktury krytycznej;
  • Sporządzanie raportów z prowadzonych audytów wraz z rekomendacjami w ramach poprawy bezpieczeństwa obiektów w tym obiektów IFK;
  • nadzór nad jednostkami organizacyjnymi klientów Spółki w zakresie realizacji nałożonych zadań z zakresu ochrony w tym ochrony infrastruktury krytycznej;
  • Zdefiniowanie i analiza wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń obiektów w tym obiektów IFK;
  • Opracowanie i aktualizacja dokumentacji określającej zasady ochrony obiektów w tym infrastruktury krytycznej;
  • Opracowanie planu ochrony tudzież infrastruktury krytycznej;
  • Opracowanie planów ciągłości działania również dla IFK;
  • Sprawdzenie efektywności działań służby ochrony
  • Sprawdzanie i analiza procedur, instrukcji i regulaminów
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa;
  • Składanie bieżących raportów do Centrali.

 Nasze wymagania:

  • Doświadczenie i wiedza z zakresu prowadzenia audytów / wizji lokalnych / analiz bezpieczeństwa obiektów o różnym profilu działalności również IFK;
  • Znajomość przepisów w tym ustawy o zarządzaniu kryzysowym, dyrektywa CER, ustawy o cyberbezpieczeństwie oraz Dyrektywy NIS2;
  • Dobra znajomość normy IOS22301 oraz norm powiązanych;
  • Umiejętność identyfikowania potencjalnych zagrożeń obiektu i oceny ryzyka oraz zarzadzania ryzykiem;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętności strategicznego i analitycznego myślenia oraz sprawnego podejmowania decyzji;
  • Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony + legitymacja do broni;
  • Poświadczenie bezpieczeństwa z klauzulą najmniej poufne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2;
  • Prawo jazdy;
  • Praktyczna znajomość pakietu Office;
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:

  • Posiadanie uprawnień inspektora / specjalisty ds. ochrony przeciwpożarowej lub BHP;
  • Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia; technicznego oraz znajomość elektronicznych zabezpieczeń będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość zagadnie z zakresu bezpieczeństwa informacji i danych osobowych.​

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Pracę w profesjonalnych i doświadczonym zespole;
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ochrony i bezpieczeństwa

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918910885