2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
Dodane 19 kwietnia 2024

ATRAKCYJNE ZAROBKI FREZER Operator maszyn CNC- programista Firma MASS

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma MASS zatrudni Operatora /Programistę CNC

Programowanie maszyn CNC (3 osiowa frezarka sterowanie FANUC)

Zakres obowiązków:

  • organizacja miejsca pracy

  • przygotowanie narzędzi, programu oraz technologii

  • pomiary detali podczas produkcji

  • dbanie o sprawność oraz stan techniczny maszyny

Wymagania :

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość rysunku technicznego

  • dyspozycyjność, zdolność organizacji czasu pracy

  • chęci do pracy

  • umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych

Mile widziane

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne zarobki

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • praca na dwie zmiany przy produkcji seryjnej i jednostkowej

  • Dodatkowe benefity pracownicze( karta Multisport, ubezpiecznie grupowe)

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 866824845