2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2024

Atrakcyjne oferty pracy dla osób z niepełnosprawnością

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

HR for Business sp. z o.o jedna ze spółek Grupy Impel poszukuje kandydata/tkę do pracy na stanowisko:

Pracownik Serwisu Sprzątającego

Praca w godzinach: 06:00-14:00/14:00-22:00

Aktywizacja osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: różne obiekty na terenie Warszawy i okolic; Ochota /Wilanów /Śródmieście

Twoje zadania:

  • Sprzątanie obiektu użyteczności publicznej, ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń sanitarnych, pomieszczeń biurowych, sale konferencyjne.

  • Kompleksowe utrzymanie czystości

Poszukujemy Osób:

  • Dyspozycyjnych

  • Sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki

Dzięki pracy z nami zyskujesz:

  • Szeroki pakiet korzyści ( min; dofinansowanie do leków, dojazdów do pracy, turnusów rehabilitacyjnych, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, zakupów w celu poprawienia warunków mieszkaniowych, dofinansowanie do kursów zawodowych, zakupów narzędzi do nauki lub pracy )

  • Doradztwo oraz niezbędne wsparcie pracowników współpracującej z nami Fundacji

  • Stabilne zatrudnienie - jesteśmy ogólnopolską firmą z 30 - letnim doświadczeniem na rynku

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Miejsce pracy dostosujemy do Twoich potrzeb,

  • Wynagrodzenie płatne zawsze w terminie,

  • Wsparcie przełożonego i wdrożenie na obiekcie;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny.

U nas każdy ma szansę

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910603288