2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Stargard
Dodane 16 maja 2024

Atrakcyjna oferta! Poszukujemy pracownika sklepu rybnego/ sprzedawcę!

Wynagrodzenie

4 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko –    Sprzedawca w sklepie rybnym.

Wymiar pracy: pełen etat    Lokalizacja: Stargard   Typ umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

·       kompleksowa obsługa klienta,

·       obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego,

·       wykładanie towaru,

·       aktywna sprzedaż produktów,

·       dbanie o czystość stanowiska pracy,

·       metkowanie i eksponowanie towarów,

·       kontrola cen produktów,

·       prace inwentaryzacyjne.

Wymagania:

·       znajomość branży,

·       umiejętności sprzedażowe,

·       umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego,

·       przestrzeganie systemu HACCP oraz dobrej praktyki spożywczej,

·       pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

·       atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami sprzedażowymi,

·       dodatkowe bonusy za ograniczanie strat związanych ze stanem zapasów,

·       pakiet dodatkowych benefitów w tym prywatna opieka medyczna, karta Multisport oraz ubezpieczenie na życie,

·       przyjazną atmosferę pracy,

·       możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie sklepu ponieważ powstaje on od podstaw.

Termin rozpoczęcia pracy: lipiec 2024r

Termin otwarcia sklepu: wrzesień 2024r

Zachęcamy do składania CV oraz do kontaktu telefonicznego

 Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w celu rekrutacji

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 918634472