2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Piotr
Dodane 03 maja 2024

Asystentka Zarządu

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HAP Armatura Sp. z o.o. już od 30 lat prężnie działa na rynku lubelskim i podkarpackim. Firma powstała w celu świadczenia najwyższej jakości usług w zakresie doboru i sprzedaży produktów armatury instalacji sanitarnych, grzewczych oraz sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych.

Miejsce pracy: Trojaczkowice k. Lublina tuż przy trasie S19

Opis stanowiska:

Poszukujemy energicznej i profesjonalnej osoby na stanowisko Asystentki Zarządu, która będzie również odpowiedzialna za recepcję oraz wsparcie logistyczne w naszym nowoczesnym biurowcu. Idealny kandydat powinien być doskonale zorganizowany, posiadać umiejętności interpersonalne oraz być gotowy na wsparcie zarządu i pierwszy kontakt z klientami firmy.

Główne obowiązki:

  • Obsługa recepcji oraz pierwszy kontakt z klientami i gośćmi firmy.

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą.

  • Organizacja spotkań i zarządzanie kalendarzem spotkań zarządu.

  • Przygotowanie i organizacja dokumentów potrzebnych do spotkań i prezentacji.

  • Wsparcie zarządu w bieżących zadaniach administracyjnych.

  • Odpowiedzialność za kompleksowe zarządzanie logistyką techniczną i administracyjną firmy, w tym nadzór nad BHP, przeglądami technicznymi oraz flotą pojazdów. Wsparcie zarządu w bieżących sprawach administracyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w recepcji lub wsparciu zarządu.

  • Wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.

  • Znajomość pakietu MS Office/Google Workspace i zdolności do szybkiego uczenia się nowych narzędzi.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.

  • Przyjazną atmosferę w stabilnej firmie.

  • Pakiet benefitów (karta fitprofit, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912896077