2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Nadarzyn
Dodane 12 czerwca 2024

Asystentka Zarządu

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nadarzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura;

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz centrali telefonicznej;

  • organizacja obiegu dokumentów, właściwa ich rejestracja oraz archiwizacja;

  • ścisłą współpraca z działem handlowym i księgowości;

  • Realizacja zadań związanych z codziennym funkcjonowaniem Zarządu;

  • Przygotowanie, redagowanie i uzgadnianie dokumentów i umów;

  • Przygotowywanie raportów, podsumowań, zestawień, prezentacji.

Nasze wymagania

  • język angielski B2-C1;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność posługiwania się pakietem Microsoft Office;

  • zdolności interpersonalne, samodzielność, odpowiedzialność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • dobra organizacja pracy;

Lokalizacja

Nadarzyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadarzyn
ID: 920134165