2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Poznań
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Stare Miasto
Dodane 17 kwietnia 2024

Asystentka w Kancelarii Finansowej

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Kancelaria Finansowa Sokołowski Finanse poszukuje praktykanta/pracownika na stanowisko

Asystentki w Kancelarii Finansowej

Zakres obowiązków:

• pomoc doradcy w przygotowywaniu aplikacji kredytowych do banków, uzupełnianie braków w dokumentacji,

• utrzymywanie relacji z pozyskanymi partnerami biznesowymi,

• bieżąca pomoc w obsłudze klientów kancelarii,

• kontakt i wyszukiwanie biur obrotu nieruchomościami oraz deweloperów zainteresowanych produktami finansowymi,

• docelowo szkolenie konsultanta i przygotowywanie go do pełnienia funkcji doradcy.

Wymagania:

• student 3-5 roku (najlepiej uczelni ekonomicznej),

• łatwość w nawiązywaniu długofalowych relacji z Klientami,

• chęć pracy w dynamicznym środowisku,

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,

• chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

• możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży finansowej,

• pracę w miłej atmosferze, z młodymi ludźmi, w centrum miasta,

• możliwość związania się z Kancelarią na dłuższy czas,

• docelowo, po przeszkoleniu, wysokie wynagrodzenie częściowo uzależnione od wyników pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wiadomości przez portal olx lub na adres mail kancelaria[at]sokolowski-finanse.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 693467997