2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Łazarz
Dodane 20 maja 2024

Asystentka stomatologiczna w prywatnym gabinecie

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gabinet Dentopolis s.c. mieszczący się w Poznaniu przy ul. Morawskiego zatrudni na stanowisko Asystentki stomatologicznej.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie gabinetu do pracy,

  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych,

  • przygotowanie narzędzi i ich sterylizacja,

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,

  • współpraca z pozostałymi pracownikami gabinetu,

  • przestrzeganie aseptyki i antyseptyki.

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie i wykształcenie kierunkowe (asystentka, higienistka),

  • chęć do pracy i nauki,

  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność,

  • gotowość do pracy na dwie zmiany (głównie poranna, rzadko popołudniowa).

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze,

  • rodzaj umowy: umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B,

  • praca na pełen etat lub 3/4,

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez OLX. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 902377520