2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Szczepankowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystentka stomatologiczna - Szpital św. Wojciecha

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Stomatologii Szpitala św. Wojciecha w Poznaniu poszukuje do swojego Zespołu Asystentki stomatologicznej.

Zadania:

  • świadczenie profesjonalnych usług z zakresu asysty stomatologicznej,

  • realizowanie świadczeń wynikających z celów i zadań asystentki stomatologicznej,

  • opieka nad stanowiskiem pracy,

  • dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług medycznych.

Wymagania:

  • ukończona szkoła higienistki/ asystentki stomatologicznej,

  • umiejętność pracy na 4 ręce,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wysoka kultura osobista,

  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę,

  • możliwość pracy z doświadczonymi specjalistami,

  • pakiet MyBenefit.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 814951257