2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Sosnowiec
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystentka stomatologiczna - Sosnowiec

Lokalizacja

Sosnowiec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Gabinet stomatologiczny Dentoclinica poszukuje asystentki stomatologicznej.

Obowiązki na stanowisku:

  •  przygotowanie stanowiska lekarza,

  • Współpraca z lekarzem w czasie leczenia pacjenta tj. asystowanie na 4 ręce przy leczeniu ortodontycznym, zachowawczym, protetycznym, endodontycznym

  •  dezynfekcja i sterylizacja narzędzi,

  •  przygotowanie gabinetu do wizyty lub do zabiegów,

  •  dbałość o czystość miejsca pracy,

  • obsługa recepcji,

  • kontrola oraz stan magazynowy materiałów medycznych.

Wymagania:

  • przygotowanie stanowiska lekarza,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę/ umowa zlecenie na pół etatu

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty:

  • CV

CV z dopiskiem ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: biuro[małpa]dentoclinica.pl

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 912466195