2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Wrocław
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Krzyki
Dodane 30 kwietnia 2024

Doświadczona Asystentka Stomatologiczna WROCŁAW, Gaj/Tarnogaj

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy innowacyjnym gabinetem stomatologicznym, który nieustannie podnosi poprzeczkę jakości usług. W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy utalentowanych Asystentek / Asystentów Stomatologicznych, które / którzy podzielają naszą pasję do stomatologii. Jeśli masz doświadczenie w branży stomatologicznej i dążysz do pracy w przyjaznym środowisku, to właśnie Ciebie potrzebujemy!

Co Nas Wyróżnia?

Nasz gabinet dysponuje najnowszym sprzętem stomatologicznym, co pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Stawiamy na profesjonalizm, troskę o pacjentów oraz ciągły rozwój zawodowy naszego zespołu. Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowej jakości usług, nowoczesnego podejścia do stomatologii oraz estetyki.

Obowiązki Asystenckie:

- Asystowanie lekarzom stomatologom w różnorodnych zabiegach stomatologicznych, pracując „na cztery ręce”.

- Przygotowywanie gabinetu i sprzętu przed oraz po każdym zabiegu.

- Współudział w procesie dezynfekcji i sterylizacji narzędzi stomatologicznych.

- Zapewnianie komfortu pacjentom oraz udzielanie im wsparcia podczas wizyt.

- Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzanymi zabiegami.

- Utrzymywanie porządku i czystości w gabinecie.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym.

- Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.

- Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy.

- Elastyczny grafik, dostosowany do Twoich potrzeb.

- Adekwatne wynagrodzenie zgodne z Twoimi umiejętnościami i doświadczeniem.

Wymagania:

- Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane związane ze stomatologią lub medycyną.

- Doświadczenie w pracy jako Asystent/Asystentka Stomatologiczny i/lub Rejestracji będzie dodatkowym atutem.

- Szybkość działania, umiejętność obsługi narzędzi oraz sprawnego podawania materiałów lekarzowi.

- Znajomość podstawowych procedur stomatologicznych i obsługi sprzętu będzie dodatkowym atutem.

- Komunikatywność, cierpliwość oraz empatia w kontaktach z pacjentami.

- Umiejętność efektywnej pracy zespołowej oraz gotowość do nauki.

- Umiejętność pracy pod presją czasu.

- Biegła znajomość języka polskiego.

Jeśli jesteś osobą szybką, empatyczną i poszukującą rozwoju zawodowego, dołącz do naszego zespołu. Oferujemy pracę w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym, gdzie Twoje umiejętności będą cenione i rozwijane. Aby aplikować, prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres e-mail: biuro(małpa)milanovaclinic.pl

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

** Załącz obowiązkowo zgodę RODO na przetwarzanie danych.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 912296393