2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Gdańsk
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Piecki-Migowo
Dodane 19 kwietnia 2024

Asystentka stomatologiczna / Higienistka

Wynagrodzenie

6 700 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Piecki-Migowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

W związku z rozwojem sieci gabinetów EURO DENT poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA / HIGIENISTKA

WYNAGRODZENIE:

  • od 6700 do 7200 zł - kontrakt B2B + 20 dni wolnych (płatnych)

  • od 4450 do 6200 zł NETTO - umowa o pracę (cały etat)

Obowiązki:

  • asystowanie przy zabiegach „na 4 ręce”,

  • współpraca ze stomatologami różnych specjalności,

  • przygotowywanie gabinetu do zabiegów stomatologicznych,

  • dbanie o porządek i sterylność w gabinecie.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,

  • mile widziane: doświadczenie zawodowe, znajomość języka angielskiego

Korzyści dla Ciebie:

  • praca w stabilnej firmie – EURO DENT, to marka z 25-letnim doświadczeniem na rynku,

  • ROZWÓJ: współpraca z doświadczonymi specjalistami, nowoczesne gabinety, wysoki standard usług, specjalistyczny sprzęt,

  • możliwość wykonywania zabiegów higienizacyjnych,

  • wsparcie pozytywnego Zespołu,

  • wdrożenie w obowiązki i strukturę firmy,

  • elastyczny grafik,

  • opieka stomatologiczna,

  • wyjścia integracyjne,

  • dofinansowanie karty sportowej.

Warunki współpracy:

  • możliwość pracy na cały lub część etatu,

  • oferujemy różne formy zatrudnienia: kontrakt B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie (do ustalenia),

  • od 6700 do 7200  zł - kontrakt B2B + 20 dni wolnych (płatnych),

  • od 4450 do 6200 zł NETTO - umowa o pracę (cały etat),

  • dodatkowo płatne zabiegi higienizacyjne dla higienistek,

  • stawka uzależniona od doświadczenia,

  • dodatkowe bonusy,

  • preferowana współpraca długofalowa,

  • miejsce pracy: GDAŃSK

Dołącz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzaniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz wydanymi na tej podstawie przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych). Dane kontaktowe administratora danych: EURO DENT C.S. Andres Spółka Jawna z siedzibą w Gdańsku ul. Marusarzówny 2 lok 37. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Informacje o firmie Działamy na rynku usług stomatologicznych od ponad 25 lat, a świadczone przez nas usługi cechuje najwyższa jakość. Naszym najcenniejszym kapitałem są pracownicy. Wiemy, że to dzięki nim osiągamy sukces na rynku. Dbamy o ich nieustanny rozwój oraz o dobrą atmosferę w pracy. W naszych gabinetach pracują specjaliści stomatolodzy przygotowani do pracy z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań stomatologicznych.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Piecki-Migowo
ID: 912979218