2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Wolsztyn
Dodane 18 kwietnia 2024

Asystentka stomatologiczna/asystent stomatologiczny - Wolsztyn

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Placówka Stomatologiczna Medicadent zlokalizowana w Wolsztynie nawiąże współpracę z asystentkę stomatologiczną/asystentem stomatologicznym.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie gabinetu na przyjęcie pacjentów

  • czynna asysta na "4 ręce"

  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (stomatologia zachowawcza, endodoncja, chirurgia, pedodoncja)

  • dezynfekcja i sterylizacja narzędzi

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub w trakcie nauki

  • dużym atutem będzie doświadczenie min. rok

  • chęci do rozwoju

  • dostępność na pełny etat (praca od poniedziałku do piątku + wybrana sobota)

W zamian za pracę oferujemy:

  • wsparcie wykwalifikowanych asystentek i higienistek

  • miłą atmosferę pracy

  • umowę zlecenie

  • pracę od zaraz

  • pracę w systemie dwuzmianowym (porannym i popołudniowym)

Dołącz do NAS!

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Medicadent Stomatologia Sp. z o.o. oraz United Clinics Services Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie/zgłoszeniu w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Medicadent Stomatologia Sp. z o.o. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że jej wycofanie nie będzie miało wpływu na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.”

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 908138255