2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Luboń
Dodane 08 maja 2024

Asystentka stomatologiczna | Asystent stomatologiczny

Lokalizacja

Luboń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Gabinet stomatologiczny w Luboniu poszukuje do swojego zespołu asystentki stomatologicznej lub asystenta stomatologicznego.

Zakres obowiązków/główne zadania:

Zadania związane z zawodem asystentki stomatologicznej, w tym:

  • przygotowanie pod względem sanitarnym i higienicznym gabinetu stomatologicznego do przyjęcia pacjenta i utrzymanie porządku w miejscu pracy podczas jego wizyty

  • czynne asystowanie lekarzowi podczas zabiegów (praca na "4 ręce")

  • mycie i sterylizacja narzędzi

  • utrzymywanie czystości w gabinecie

  • kontrolowanie zapotrzebowania gabinetu stomatologicznego na artykuły stomatologiczne

Szukamy osoby uśmiechniętej i komunikatywnej i chętnej do pracy!

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność w godzinach pracy gabinetu

  • dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe lub w trakcie nauki na kierunku asystentka i/lub higienistka stomatologiczna

  • doświadczenie na ww. stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • zapraszamy również studentów stomatologii:) (godziny do uzgodnienia)

Zapraszamy do kontaktu przez olx.

Odpowiemy na wybrane oferty.

Rekrutacja trwa do 26.04.2024 r.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie wszystkich danych osobowych podanych przeze mnie w złożonej aplikacji w celach związanych z prowadzoną rekrutacją.”

W przeciwnym razie dane takie nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Treść klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w związku z procesem rekrutacji: www.medicadent.com.pl/klauzula-rekrutacyjna

Lokalizacja

Luboń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Luboń
ID: 883789468