2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Wrocław
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Krzyki
Dodane 22 maja 2024

Asystentka stomatologiczna/ asystent stomatologiczny

Wynagrodzenie

5 200 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prywatny Gabinet Stomatologiczny zlokalizowany na południu Wrocławia (Wojszyce) zatrudni osobę na stanowisko asystentki stomatologicznej/asystenta stomatologicznego

Opis stanowiska:

·       praca na 4 ręce

·       doświadczenie w asystowaniu przy zabiegach chirurgicznych

·       przygotowanie gabinetu do pracy

·       przygotowanie pacjenta do zabiegu

·       dezynfekcja i sterylizacja

·       utrzymywanie porządku w gabinecie

·       drobne sprawy organizacyjne

·       rejestracja pacjentów

Wymagania:

·       wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w zawodzie

·       miłe usposobienie

·       energiczność

Oferujemy:

·       możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

·       pracę w miłej i spokojnej atmosferze

·       praca dwuzmianowa

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 920063239