2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Łódzkie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 15 maja 2024

asystentka stomatologiczna / rejestratorka medyczna

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozwojem gabinetu poszukujemy osoby do pracy na stanowisku asystentki stomatologicznej oraz rejestratorki medycznej

Opis stanowiska:·

  •  przygotowanie stanowiska do pracy·

  • rejestracja pacjentów stomatologicznych

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala (mile widziana),

  •   asystowanie lekarzowi przy zabiegach stomatologicznych·

  •   przygotowanie narzędzi, dezynfekcja i sterylizacja·

  • realizacja procedur stomatologicznych

  • · współpraca z pracowniami techniki dentystycznej·

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

  • wymagane doświadczenie

Praca w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym, w młodym, zgranym zespole.

Poszukujemy osoby uśmiechniętej, dyspozycyjnej, pracowitej i dobrze zorganizowanej.

Oferujemy możliwość rozwoju osobistego, umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 904391799