2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Ochota
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystentka Stomatologiczna

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy ASYSTENTKĘ STOMATOLOGICZNĄ do nowoczesnej przychodni w Warszawie (Ochota).

O gabinecie:

Nasza przychodnia to nowoczesne miejsce na warszawskiej Ochocie działające od 2003 roku. Prowadzimy kompleksowe leczenie od stomatologii zachowawczej po skomplikowane odbudowy implantoprotetyczne.

Proponujemy:

- pracę w 3 fotelowym, prywatnym gabinecie

- wynagrodzenie godzinowe od 31 do 33 zł netto

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę

- pracę na  ¾ etatu lub cały etat

- rozwój zawodowy

- nowoczesny i zadbany gabinet, realizujący kompleksowe plany leczenia - wdrożenie do pracy

Oczekujemy:

- dyplomu potwierdzającego ukończenie szkoły

- ok. 2 lat doświadczenia (zachowawcza, endodoncja, pedodoncja) - dyspozycyjności do pracy zmianowej

- komunikatywności

- pozytywnego nastawienia do pracy - możliwości pracy w soboty (w przypadku czyjegoś urlopu lub L4)

Zakres obowiązków:

- asystowanie na „4 ręce”

- pomoc w zakładaniu koferdamu

- obsługa komputera i programu

- sterylizacja narzędzi

- asystowanie głównie przy zabiegach: stomatologii zachowawczej, endodoncji, pedodoncji; inne zabiegi też możliwe

Pracujemy na oprogramowaniu: ProDentis.

Gabinet jest otwarty od poniedziałku do soboty.

W CV prosimy zawszeć klauzulę:

Wyrażam zgodę dla OQP.agency na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Asystentki Stomatologicznej oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency  z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 912621781