2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Gliwice
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Szobiszowice
Dodane 15 kwietnia 2024

Asystentka Stomatologiczna

Lokalizacja

Gliwice, Szobiszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

W związku z rozwojem Family Smile Stomatologia Rodzinna w Gliwicach poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTY STOMATOLOGICZNEJ w pełnym lub częściowym wymiarze godzinowym.

Lokalizacja: Gliwice, ul. Spółdzielcza 33C

Oczekujemy:

- Doświadczenia na stanowisku asysty stomatologicznej

- Pracy na 4 ręce z lekarzem,

- Sumienności i zaangażowania w powierzone obowiązki,

- Dyspozycji czasowej - praca zmianowa, również w weekendy,

- Empatii oraz pełnego zrozumienia potrzeb pacjentów,

Obowiązki:

- Czynna asysta na 4 ręce przy zabiegach stomatologicznych,

- Przygotowanie narzędzi i gabinetu do pracy,

- Dbanie o dobre relacje z pacjentami i współpracownikami,

Oferujemy:

Umowę o pracę, zlecenie, b2b (Ty wybierasz, który rodzaj umowy preferujesz),

Praca w świetnej atmosferze,

Pełny lub częściowy etat,

Pracę w nietuzinkowym zespole pełnym pozytywnej energii,

Zainteresowane osoby prosimy o zaaplikowanie za pośrednictwem OLX

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Szobiszowice
ID: 911950870