2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kwidzyn
Dodane 18 maja 2024

Asystentka Stomatologiczna

Lokalizacja

Kwidzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Dębowa Clinic w Kwidzynie nawiąże współpracę z asystentką stomatologiczną.

Zakres obowiązków:

  • Czynne asystowanie w trakcie pracy lekarza

  • Przygotowanie gabinetu do pracy

  • Przygotowywanie pacjentów do zabiegu

  • Sterylizacja narzędzi

  • Utrzymywanie porządku w gabinecie

  • Obsługa pacjenta

  • Prowadzenie innych spaw organizacyjnych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie 4300-4600zł netto

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwości rozwoju

  • Nowoczesny sprzęt

Wymagania:

  • Sumienność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu zadań.

  • umiejętność pracy w zespole

  • Pozytywne podejście do pracy i pacjentów, wysoka kultura osobista.

  • Mile widziane doświadczenie w branży medycznej

  • Ukończona szkoła policealna na kierunku asystentka stomatologiczna lub gotowość rozpoczęcia kształcenia

  • Dyspozycyjność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kwidzyn,

Pomorskie

Pomorskie, Kwidzyn
ID: 791154595