2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Bielsko-Biała
Dodane 02 kwietnia 2024

Asystentka stomatologiczna

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dental-Care to miejsce wyjątkowe – gabinet stomatologiczny, który pozwala Pacjentom przezwyciężyć głęboko zakorzeniony strach przed dentystą. Kwestią priorytetową jest dla nas zaufanie i zadowolenie każdego Pacjenta oraz jego zdrowy i piękny uśmiech. W kontaktach z Pacjentem stawiamy na otwartość – w pracy na dokładność i precyzję. Nasze pasje zawodowe realizujemy dzięki licznym szkoleniom, profesjonalnemu wyposażeniu naszych gabinetów oraz specjalistom, którzy wspólnie z nami budują swoją karierę zawodową.

Jeśli szukasz nowoczesnego środowiska pracy – dołącz do nas – poszukujemy osoby na stanowisko: Asystentka Stomatologiczna

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (umowa B2B)

OBOWIĄZKI:

-      przygotowanie gabinetu do pracy

-      przygotowanie stanowiska pracy lekarza dentysty wraz ze skompletowaniem odpowiedniego zestawu narzędzi podstawowych

-      przygotowanie pacjenta do zabiegu – nie tylko fizyczne, ale i mentalne

-      czynna asysta na 4 ręce – asystowanie lekarzowi dentyście w trakcie wykonywania zabiegów

-      współdziałanie z lekarzem dentystą w udzielaniu pomocy w nagłych wypadkach

-      obsługa sprzętu leczniczego (narzędzia do opracowywania ubytków próchniczych, narzędzia chirurgiczne)

-      przechowywanie i przygotowywanie, stosowanych w gabinecie dentystycznym: leków, materiałów stomatologicznych, narzędzi i sprzętu (w zależności od typu zabiegu stomatologicznego) oraz mas wyciskowych – w przypadku zamierzonych zabiegów protetycznych

-      przestrzeganie i stosowanie zasad aseptyki: wyjaławianie, odkażanie oraz konserwacja narzędzi i urządzeń stomatologicznych

-      prowadzenie dokumentacji i wykonywania czynności administracyjnych związanych z funkcjonowaniem gabinetu dentystycznego

-      komunikacja z pacjentami

WYMAGANIA:

-      wykształcenie kierunkowe, ukończona szkoła asystentki stomatologicznej lub w trakcie nauki

-      mile widziane doświadczenie w pracy w gabinecie stomatologicznym

-      wysoka kultura osobista

-      życzliwe podejście do pacjenta

-      doskonała organizacja pracy

-      chęć doskonalenia swoich umiejętności

OFERUJEMY:

-      staż w młodym, zgranym zespole

-      atrakcyjne wynagrodzenie

-      nowocześnie wyposażone gabinety

-      szkolenia

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 674259453