2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Bielany
Dodane 29 maja 2024

asystentka stomatologiczna

Wynagrodzenie

40 - 44 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Przychodni mamy coraz więcej lekarzy dentystów, a co za tym idzie, chcielibyśmy powiększyć grono naszych Asystentek Stomatologicznych. Jeśli szukasz pracy od poniedziałku do czwartku to jest to idealny moment! Skontaktuj się z nami!

Obowiązki na stanowisku pracy:

- czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych, w tym chirurgia z implantologią

- przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem;

- prowadzenie dokumentacji medycznej;

- przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

Oczekiwania:

- dyspozycyjność;

- sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

- umiejętność pracy z Pacjentem, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

- wykształcenie minimum średnie - kierunkowe;

- doświadczenie mile widziane.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- premie uzależnione od stażu;

- możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb;

- zniżki pracownicze;

- zniżki na badania lekarskie u naszych kontrahentów;

- karty MultiSport;

- możliwości dalszego rozwoju;

- miłą i przyjemną atmosferę w miejscu pracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 916400400