2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kielce
Dodane 12 kwietnia 2024

Asystentka sprzedawcy

Wynagrodzenie

4 242 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych poszukuje dla swojego kontrahenta kandydatów na stanowisko asystenta sprzedawcy w sklepie odzieżowym w Galerii Echo w Kielcach. Oferta skierowana wyłącznie do osób niepełnosprawnych

Nasze oczekiwania;

  • orzeczenie o niepełnosprawności (warunek konieczny)

  • chęć do pracy, zmysł estetyczny, zainteresowanie modą męską

  • komunikatywność, otwartość i pozytywne nastawienie

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Twoje obowiązki;

  • Obsługa klienta

  • Przygotowywanie ekspozycji odzieżowej

  • Dbanie o estetykę, porządek i czystość, układanie towaru

  • Przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru, dźwiganie do 10 kg

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz premie

  • Praca 7 godz. dziennie/35 tygodniowo

  • Bogaty pakiet socjalny m.in.: prywatna opieka medyczna, dofinansowania dla osób niepełnosprawnych

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 911229202