2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Myślenice
Dodane 17 kwietnia 2024

Asystentka Zarządu - Mogilany k. Krakowa

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?

Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.

Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30 – letnim doświadczeniem.

Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autokarów, specjalistycznych zabudów, samochodów dostawczych.

W skład Grupy Wanicki wchodzą marki DAF, John Deere, Tatra. Kramer, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, SIP, AVR.

Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :).

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Asystentka Zarządu

Miejsce pracy: Mogilany k. Krakowa

Zakres obowiązków:

·          kompletowanie i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

·          prowadzenie kalendarza i obsługa spotkań,

·          organizacja spotkań i podróży służbowych,

·          uczestnictwo w spotkaniach biznesowych,

·          tworzenie prezentacji i raportów,

·          pisanie i korekta tekstów.

Wymagania:

·          doświadczenie w pracy administracyjnej,

·          dostępność w pełnym wymiarze godzin,

·          umiejętność przygotowania prezentacji i sporządzania notatek ze spotkań,

·          biegłość w posługiwaniu się MS Excel,

·          znajomość j. angielskiego (min. B2 w mowie i piśmie)

·          samodzielność i umiejętność organizacji pracy,

·          umiejętność analitycznego myślenia,

·          zdolności interpersonalne,

·          nastawienie na jakość i terminowość powierzonych zadań

·          samodzielność i inicjatywa w działaniu, oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·       prywatna opieka medyczna,

·       ubezpieczenie na życie i NNW,

·       pakiety sportowe,

·       zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·       możliwość rozwoju w strukturach organizacji,

·       niezbędne narzędzia pracy,

·       ciekawa i pełna wyzwań praca,

·       przyjazna atmosfera współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny 72*******73 lub 78*******95

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Informujemy, że na stronie wanicki.pl znajduje się Procedura zgłaszania naruszeń i ochrony sygnalisty w Firmie Wanicki.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o.

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 890896273