2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Gdynia
  7. Sekretariat, recepcja - Mały Kack
Dodane 17 kwietnia 2024

Asystentka Sekretariatu. Gdynia. Dołącz do naszego teamu!

Lokalizacja

Gdynia, Mały Kack

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeżeli jesteś komunikatywna, otwarta oraz szybko się uczysz to czytaj dalej :).

Ponadto jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze infolinii (WYMAGANE),

  • posiadasz status studenta/osoby uczącej się,

  • lubisz pracę z Klientem (obsługa telefoniczna, tylko połączenia przychodzące - udzielanie informacji o ofertach, przekierowywanie połączeń do Agentów),

  • chcesz zdobyć doświadczenie i się rozwijać,

  • jesteś godna zaufania i otwarta na nowe wyzwania,

  • jesteś osobą z wysoką kulturą osobistą.

To właśnie Ciebie szukamy!

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • obsługa naszej infolinii,

  • działania związane ze wsparciem naszego Sekretariatu,

  • praca w naszym oddziale w Gdyni.

Co oferujemy w zamian?

  • wynagrodzenie stałe + premia,

  • bony na dress code,

  • imprezy firmowe,

  • pracę w największej agencji nieruchomości na Pomorzu,

  • ciekawą oraz pełną wyzwań pracę w zespole, który się wspiera i razem rozwija,

  • pakiet medyczny oraz kartę Multisport,

  • zawodowe doświadczenie.

Pozwól nam się poznać! :)

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Mały Kack
ID: 912419900