2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Asystentka/Recepcjonistka w Studiu Pilates

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Warszawa, Śródmieście/Powiśle

Studio pilatesu i fizjoterapii w Warszawie poszukuje komunikatywnej, dynamicznej i otwartej asystentki.

Praca zmianowa w elastycznym wymiarze godzin: 4h dziennie, 5 razy w tygodniu,najchętniej w godzinach porannych/przedpołudniowych

25-30 zł / godzinę plus specjalna oferta korzystania z zajęć Studia.

Preferowana osoba interesująca się ruchem: treningiem/pilatesem/zdrowym stylem życia oraz dobrze odnajdujaca się działaniu social mediów. Miłe widziana studentka kierunków pokrewnych - fizjoterapii lub kierunków związanych z zarządzaniem

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa klientów

  • Bieżące zarządzanie grafikami pracowników

  • Odbieranie telefonów i maili

  • Rejestrowanie i potwierdzanie wizyt

  • Przyjmowanie płatności

  • Obsługa kasy fiskalnej, wystawiania faktur

  • Udzielanie informacji dotyczącej oferowanych usług oraz aktywna sprzedaż

  • Kreatywna obsługę social mediów oraz programu canva

  • Dbanie o wizerunek Studia

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy

  • Pozytywna energia i otwartość na ludzi

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

  • Uczciwość

  • Kreatywność

  • Punktualność

  • Rzetelność

  • Podstawową znajomość języka angielskiego

  • Mile widziany status studenta

Oferujemy:

  • Miła atmosferę w młodym zespole

  • Swobodę podczas realizowania przydzielonych zadań

  • Praca w elastycznych godzinach pracy od poniedziałku do piątku

  • Możliwość rozwoju w kierunku pilatesą masażu czy fizjoterapii

Może czekamy właśnie na Ciebie? Skontaktuj się z nami!

Osoby zainteresowane oferta prosimy o przesłanie CV. Odezwiemy się do wybranych osób. Końcowa kwestia finansowa może wzrosnąć, uzależniona jest od rozmowy kwalifikacyjnej i doświadczenia kandydata.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 868256729