2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Cieszyn
Dodane 19 kwietnia 2024

asystent(ka) projektanta

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Biuro projektowe z Zebrzydowic /koło Cieszyna/

poszukuje pracownika na stanowisko asystenta projektanta.

Wymagania:

·        wykształcenie wyższe o specjalności budownictwo lub pokrewne

·        prawo jazdy kat. B /mile widziany własny samochód/

·        punktualność, kultura osobista

·        sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

· znajomość programów AutoCad i pakietu Office

Obowiązki:

·        wykonywanie rysunków technicznych w AutoCad

·        prace związane z przygotowywaniem dokumentacji

·        kontakty z projektantami branżowymi

·        udział w wizjach lokalnych , delegacjach, nadzorach i naradach

·        realizacja poleceń projektanta i drobnych prac biurowych

/telefony , maile, korespondencja/

Oferujemy:

·        niezbędne narzędzia pracy

·        wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i kwalifikacji

·        pracę w stabilnej firmie

·        wdrożenie w wykonywane obowiązki

·        pracę przy ciekawych projektach

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem w terminie do 26 04 2024.

Prosimy także o dołączenie oświadczenia do CV o treści jak niżej tj.:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Bez tego oświadczenia CV nie będą rozpatrywane.

Nie zwracamy przesłanych materiałów.

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie w formie elektronicznej.

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 685847214