2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zaniemyśl
Dodane 26 maja 2024

Asystentka pracy biura - Kordynator/ka

Lokalizacja

Zaniemyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy małą  firmą rodzinną  o międzynarodowym zasięgu, która się specjalizuje  w organizacji spersonalizowanych imprez w obszarze turystyki łowieckiej.

Naszymi klientami są obcokrajowcy uczestniczący w imprezach łowieckich na terenie Polski oraz zagranicą.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowitych i zaangażowanych kandydatek/ kandydatów na stanowisko

KOORDYNATORA/KI PRAC BIURA

Miejsce pracy : HUNTERPOL Sp. z o.o.

ZANIEMYŚL k/ Poznania

Czego oczekujemy :

  • Wysokiej kultury osobistej i łatwości nawiązywania relacji,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Elastyczności w zakresie realizacji różnych obowiązków i spraw,

  • Otwartości na nowe projekty,

  • Umiejętności podejmowania decyzji,

  • Kreatywności, komunikatywności oraz umiejętności logicznego myślenia

  • Aktywności i umiejętności samodzielnego działania

  • Umiejętności pracy w trybie wielozadaniowym oraz pod presją czasu

  • Umiejętności obsługi urządzeń biurowych

  • Znajomości obsługi pakietu MS Office ( Word, Excel , Outlook, Powerpoint)

  • Znajomości środowiska Google

  • Biegłej znajomości języka angielskiego,

  • Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana umiejętność obsługi programu Canva

Opis stanowiska :

  • Kompleksowa obsługa biura

  • Przygotowywanie, sortowanie i ewidencjonowanie istniejących dokumentów firmowych

  • Przygotowywanie wzorów dokumentów we współpracy z pracownikami firmy

  • Bieżące wsparcie współpracowników firmy

  • Bieżący kontakt z dostawcami usług

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z nowymi oraz stałymi klientami

Oferujemy :

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o profilu międzynarodowym

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w przyjaznym środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Dodatkowym atutem będzie możliwość przedstawienia nam wyników Twojego testu Gallupa.

CV oraz list motywacyjny prosimy o przesłanie na skrzynkę mailową firmy Hunterpol Spółka z o.o. który znajdziesz pod na stronie ( www,hunterpol,com,pl )

Możesz również nagrać o sobie krótkie wideo i przesłać je do nas na skrzynkę mailową z pomocą We Transfer.

Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Nie odsyłamy niewykorzystanych ofert.

Lubię to!

Komentarz

Lokalizacja

Zaniemyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Zaniemyśl
ID: 919557085