2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Zielonki
Dodane 12 kwietnia 2024

Asystentka/Pomoc Nauczyciela Przedszkola

Wynagrodzenie

4 600 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielonki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię asystentkę/pomoc nauczyciela przedszkola

W związku z rozwojem naszego przedszkola Baśniowa Kraina poszukujemy asystentek/pomocy nauczycielek wychowania przedszkolnego do naszych placówek w Zielonkach oraz w Woli Zachariaszowskiej (gmina Zielonki, koło Krakowa).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • miłą i życzliwą atmosferę w pracy,

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę na cały etat lub na część etatu,

  • komfortowe warunki pracy w nowym budynku przedszkola,

  • pracę w placówce cenionej przez rodziców,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz gwarantowana roczna premia i dodatek na dojazd do pracy,

  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,

  • możliwość zdobywania doświadczenia pedagogicznego.

Wymagania:

  • ukończone lub w trakcie studia pedagogiczne (różne kierunki),

  • mile widziane doświadczenie w pracy pedagogicznej oraz chęć podjęcia nauki na kierunku - pedagogika przedszkolna.

Zakres obowiązków:

  • pomoc nauczycielowi w realizacji zadań dydaktyczno-opiekuńczych,

  • opieka nad dziećmi podczas spacerów, wycieczek i zajęć,

  • pomoc dzieciom w czasie spożywania posiłków,

  • nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku,

  • porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych,

  • wykonywanie dekoracji w przedszkolu.

Zapraszamy do składania dokumentów:)

Lokalizacja

Zielonki,

Małopolskie

Małopolskie, Zielonki
ID: 768535125