2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Warszawa
  7. Pozostałe w Zdrowie - Bemowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystentka oraz Higienistka Stomatologiczna

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika stomatologiczna w Warszawie (Bemowo) poszukuje odpowiedniego kandydata lub kandydatki na stanowiska:

Asystent/Asystentka Stomatologiczna

oraz

Higienista/tka Stomatologiczna

Oferujemy:

  • Komfortowe warunki – pracę w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i medyczny;

  • Dogodne formy współpracy;

  • Pracę w systemie zmianowym (do ustalenia) - przyjmujemy Pacjentów od poniedziałku do soboty;

  • Wsparcie lekarzy stomatologów w codziennej pracy;

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Dyplom potwierdzający uzyskanie zawodu (asystent/ka stomatologiczny/a lub higienista/ka stomatologiczna);

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na powyższych stanowiskach

  • Wiedza z zakresu higienizacji i sterylizacji sprzętu medycznego;

  • Książeczka SANEPID-u;

  • Umiejętność samodzielnej pracy z Pacjentem, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • Sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Skupienie na potrzebach Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista;

  • Mile widziana umiejętność obsługi programu Felgdent.

  • Mile widziana znajomość języków obcych

Główne zadania:

  • Asystowanie (na cztery ręce) przy zabiegach stomatologicznych, m.in. przy leczeniu endodontycznym pod mikroskopem oraz implantologicznym (dla asystentek)

  • Przeprowadzanie zabiegów higienizacyjnych (dla higienisty/ki)

  • Przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem;

  • Kontrola stanów magazynowych i pomoc w zamówieniach materiałów stomatologicznych.

  • Przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

Zapraszamy do składania CV z zamieszczoną poniżej kauzulą:

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 914007905