2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Wilda
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystentka / higienistka stomatologiczna

Wynagrodzenie

5 700 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Przychodnia dentystyczna w centrum Poznania zatrudni osobę na stanowisku asystentka/higienistka stomatologiczna.

Oferujemy zatrudnienie w nowoczenej przychodnia w oparciu o umowę o pracę, stabilne, długotrwałe zatrudnienie w przyjaznej atmosferze.

Praca wykonywana jest w systemie zmianowym 7h 35 min dziennie.

Od kandydata oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego ( warunek konieczny )

  • doświadczenia zawodowego - min 1 rok

  • umiejętności pracy na 4-y ręce

  • umiejętności asysty przy zabiegach implantologicznych

  • wysokiej kultury osobistej, odpowiedzialności, zaangażowania, punktualności, empatii.

Obowiązki związane z tym stanowiskiem to :

  • przygotowanie gabinetu do przyjęcia pacjenta ,

  • współpraca z lekarzem w trakcie zabiegu

  • przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

  • inne czynności związane z obsługą pacjenta oraz bieżącym funkcjonowaniem

    przychodni.

Szczegółowe warunki pracy oraz zakres obowiązków do indywidualnego ustalenia.

Wynagrodzenie zgodne z nowymi zasadami obowiązującymi dla pracowników służby zdrowia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i numerem telefonu.

Prosimy o załączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji o następującej treści:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.ust z2018 póz 1000) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 26.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ws swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE (RODO)). "

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 910956054