2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Warszawa
  7. Pozostałe w Zdrowie - Praga-Południe
Dodane 10 czerwca 2024

Asystentka/higienistka stomatologiczna

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy energicznej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko asystentka/higienistka stomatologiczna.

Oferujemy pracę w renomowanej klinice stomatologicznej w Warszawie, w przyjemnej atmosferze i zespole młodych ludzi.

Jeżeli jesteś:

 -punktualna,

-dyspozycyjna,

-masz wysoką kulturę osobistą,

Jesteś komunikatywna, sumienna i zaangażowana, chcesz się uczyć i podnosić swoje kwalifikacje a dodatkowo lubisz kontakt z ludźmi i jesteś energiczna to jest to oferta dla Ciebie!

 Nasze wymagania:

-ukończona szkoła kierunek asystentka/higienistka stomatologiczna - warunek konieczny

-mile widziane doświadczenie w branży stomatologicznej

Zadania, które Ci powierzymy, obejmują:

-przygotowanie gabinetu do pracy

-przygotowanie pacjenta do zabiegów stomatologicznych

-asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (praca na cztery ręce)

-samodzielne wykonywanie zabiegów higienizacji i wybielania zębów (tylko dla higienistek)

-opieka nad Pacjentem w trakcie i po zabiegu

-współpraca z laboratorium techniki dentystycznej.

W naszym zespole będziesz miała okazję nawiązać wiele wartościowych kontaktów i rozwijać się w przyjaznej atmosferze.

Osobie, która do nas dołączy oferujemy:

-stały rozwój osobisty i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych,

-wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,

-komfortowe warunki pracy

-doskonałą i przyjazną atmosferę,

Osoby, które szukają stałej, dobrej pracy, spełniają nasze oczekiwania i są dyspozycyjne, prosimy o przesłanie CV obowiązkowo ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 890838977