2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielsko-Biała
Dodane 03 kwietnia 2024

Asystentka Handlowa

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Wielomarkowy Autoryzowany Dealer Samochodów Auto-Gazda Group poszukuje kandydatów na stanowisko Asystentka Handlowa.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Główne zadania:

  • Wsparcie działu handlowego,

  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych,

  • Obsługa klientów salonu, połączeń telefonicznych oraz korespondencji,

  • Prowadzenie i aktualizacja bazy danych klientów, prowadzenie dokumentacji działu handlowego,

  • Uczestniczenie w akcjach promocyjnych wewnątrz i na zewnątrz firmy,

  • Raportowanie sprzedaży,

  • Aktywna sprzedaż pakietów ubezpieczeń,

  • Profesjonalne doradztwo klientom i utrzymywanie długofalowej relacji z nimi,

  • Kompletowanie dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, wyższe mile widziane ·

  • Doświadczenie w obsłudze klienta,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Umiejętność budowania relacji z klientem,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Z znajomość rynku ubezpieczeń komunikacyjnych,

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej o ustabilizowanej sytuacji rynkowej

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Kartę Multisport

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Informujemy iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 908966495