2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Brwinów
Dodane 05 kwietnia 2024

Asystentka działu sprzedaży ze znajomościa j. ang.- Brwinów

Lokalizacja

Brwinów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Universal Express Distribution Sp. z o.o. zajmująca się logistyką i składowaniem materiałów reklamowych poszukuje Asystentki działu sprzedaży ze znajomościa języka angielskiego

Lokalizacja: Moszna Parcela 29, 05-840 Brwinów, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 a 17:00

Zadania osoby zatrudnionej:

  • Koordynacja przygotowywania materiałów i tłumaczeń;

  • Prowadzenie dokumentacji obsługiwanych spraw, w tym przygotowywanie notatek, protokołów, prezentacji, pism, itp.;

  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych;

  • Obsługa Klienta: kontakt telefoniczny oraz mailowy;

  • Obsługa korespondencji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;

  • Odpowiedzialność i uczciwość.

Oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od poniedziałku do piątku

-Aktywne uczestniczenie w rozwoju firmy

-Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań

-Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna

-Grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach obejmujące Pracowników, Współmałżonków/Partnerów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem przez formularz aplikacyjny. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Universal Express Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r i ustawą z dnia 10 maja 2018 r o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018. Poz. 1000)”

Lokalizacja

Brwinów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Brwinów
ID: 807086471