2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrześcienko
Dodane 03 kwietnia 2024

Asystentka działu produkcji - Drukarnia i agencja reklamowa

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrześcienko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem naszej drukarni AKOMDRUK.PL oraz agencji reklamowej AKOM poszukujemy osoby na stanowisko: Asystentka działu produkcji. Chcesz spróbować swoich sił w branży mediów i nauczyć się drukowania?

Zakres obowiązków:

- pomoc biurowa przy działaniach agencji reklamowej oraz pomoc przy obsłudze drukarni wielkoformatowej

- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z bieżącymi klientami

- pomoc w organizowanych przez nas eventach dla firm

-obsługa biura

- dbanie o zaopatrzenie biura m.in. o artykuły biurowe i chemiczne oraz o samo biuro

- wsparcie pracy innych działów w zakresie realizacji bieżących zadań

Oferujemy:

- wynagrodzenie: 4000 - 5000 brutto (motywacyjny system premiowy)

- nastawienie na długotrwałą współpracę i jasne kryteria rozwoju

- odpowiednie narzędzia do wykonywania zadań

- przyuczenie do zawodu pod okiem doświadczonych osób

Nasze wymagania:

- posiadanie prawa jazdy kat. B - obsługa komputera

Lokalizacja

Wrześcienko,

Pomorskie

Pomorskie, Wrześcienko
ID: 909187876