2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 15 kwietnia 2024

Asystentka ds. Operacyjnych

Wynagrodzenie

27,30 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

·       organizacja obiegu dokumentów, właściwa ich rejestracja oraz archiwizacja;

·       ewidencjonowanie dokumentów;

·       archiwizacja umów;

·       obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

·       weryfikacja dokumentów logistycznych;

·       realizacja bieżących zadań zlecanych przez przełożonego;

·       dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania:

·       status studenta;

·       umiejętność pracy w zespole;

·       otwartość na ludzi;

·       znajomość programów MS Office i języka angielskiego na poziomie podstawowym;

·       dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

·       elastyczne godziny pracy;

·       pracę w wymiarze min. 60 h miesięcznie;

·       nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w pracy;

·       formę zatrudnienia na umowę zlecenie.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911967269