2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kowale
Dodane 29 marca 2024

Asystentka ds. Administracyjnych i Księgowych

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kowale

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego biura w Bąkowie k. Kowal poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystentka ds. administracyjno - księgowych

Zadania:

• Obsługa korespondencji oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.

• Współpraca z działem księgowości w zakresie zadań finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych

• Prace administracyjno-biurowe związane ze sprawnym funkcjonowaniem biura

• Obsługa klienta

• Wystawianie dokumentów księgowych,

• Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

• Wykonywanie zleconych prac: raporty, zestawienia, redagowanie i korekta dokumentów

Wymagania:

• Dobra znajomość obsługi komputera

• Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności.

• Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz terminowa realizacja zadań.

• Posiadanie prawa jazdy - warunek konieczny Mile Widziane:

• Umiejętność obsługi programów z grupy Insert

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w jednym z obszarów: obsługa klienta/administracja i wprowadzanie danych/recepcja Oferujemy:

• Dużo praktycznej wiedzy

• Umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia

Praca zmianowa 8:00-16:00;10:00-18:00

Oferty prosimy składać z załączonym CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kowale,

Pomorskie

Pomorskie, Kowale
ID: 901272967