2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ochota
Dodane 05 maja 2024

Asystentka ds. administracyjno-księgowych

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

PLPK Global Sp. z o. o. związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracownika na stanowisko: Asystentka ds. administracyjno-księgowych

Miejsce pracy: Warszawa, Ochota

Podstawowe obowiązki osoby zatrudnionej:

  • realizacja wskazanych zadań administracyjnych oraz wykonywanie podstawowych czynności administracyjno-biurowych,

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i korespondencji,

  • weryfikacja dokumentów i ich kontrola pod względem formalno-rachunkowym,

  • wsparcie administracji w kwestii dokumentacji księgowej,

  • rozliczanie delegacji pracowniczych krajowych i zagranicznych,

  • przygotowywanie draftu umów z kontrahentami przed analizą prawną,

  • utrzymywanie porządku w umowach spółki,

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego (EBI24),

  • wsparcie działu księgowego w codziennych obowiązkach,

  • przygotowywanie oraz wysyłka korespondencji firmowej (e-mail oraz poczta),

  • zakupy i nadzór nad materiałami biurowymi oraz reklamowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (administracja i pokrewne), osoby w trakcie studiów również mile widziane,

  • dobra obsługa komputera oraz pakietu office (word, excell),

  • sumienność, obowiązkowość,

  • umiejętność planowania i organizacji pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwości rozwoju,

  • praca w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy,

  • nauka języka angielskiego,

  • spotkania i wyjazdy integracyjne,

  • prywatne ubezpieczenie Medicover, Multisport.

PLPK Global SP. Z O.O. to licencjonowana agencja świadcząca profesjonalne usługi na rynku zatrudnienia.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla firm w obszarze doradztwa HR, Konsultingu oraz Inwestycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy międzynarodowej rekrutujemy kandydatów do pracy pochodzących z krajów takich jak: Ukraina, Białoruś, Gruzja, Bangladesz, Pakistan, Indie oraz Wietnam.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 915234290