2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ochota
Dodane 22 kwietnia 2024

Asystentka ds. Administracji część etatu

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Berlitz Poland Sp. z o.o. jest firmą edukacyjno-szkoleniową z siedzibą w Princeton, dysponującą 550 Centrami Edukacyjnymi w ponad 70 krajach świata. Powstała w roku 1878 i od wielu lat jest światowym liderem na rynku szkoleń językowych, kulturowych i biznesowych. Swój sukces zawdzięcza skutecznej metodzie nauczania oraz ludziom, którzy ją tworzą.

Twój zakres obowiązków:

  • bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientami

  • obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych

  • wsparcie pozostałych pracowników w ich codziennej pracy

  • obsługa korespondencji

  • archiwizacja dokumentów

  • praca popołudniami w godzinach 15:30, 16:00 - 20:00

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • minimum średnie wykształcenie

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • zaangażowanie i dokładność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

To oferujemy

  • praca w oparciu o umowę zlecenie

  • możliwość rozwoju osobistego

  • pracę w dynamicznym, młodym środowisku, w prężnie rozwijającej się, wiodącej międzynarodowej firmie szkoleniowej

  • wyjątkową atmosferę pracy

  • pełen pakiet szkoleń

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 913630303