2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wesoła
Dodane 04 kwietnia 2024

Asystentka ds. Administracji

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wesoła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Direct Home and Garden Sp. Z o.o. to młoda firma z siedzibą w Warszawa Wesoła na Trakcie Brzeskim, która przez cztery lata obecności na rynku podpisała kontrakty z największymi sieciami handlowymi w Polsce jak OBI, Leroy Merlin, Jeronimo Martins, Auchan, Mrówka, Majster oraz licznymi punktami na rynku tradycyjnym. Firma jest importerem dekoracji do domu i ogrodu z Chin i Indii. To doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania.

Do naszego zespołu szukamy osób na stanowisko: Asystent ds. Administracji

Obowiązki:

· Wystawianie faktur sprzedaży i korekt w oparciu o zawarte umowy i zlecenia,

· Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

· Dbałość o prawidłowe i systematyczne archiwizowanie dokumentów,

· Weryfikacja kompletności dokumentów

· Wprowadzanie danych do systemów informatycznych

· Kontakt z kontrahentami w kwestiach administracyjnych

· Przyjmowanie i wysyłanie przesyłek pocztowych i kurierskich,

· Dostarczanie próbek do klientów na terenie Warszawy

· Współpraca z magazynem w celu fizycznych przesunięć próbek

Wymagania:

· Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

· Dokładność i skrupulatność

· Umiejętność pracy w zespole

· Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

· Prawo jazdy kat. B.

· Student studiów zaocznych mile widziani- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Oferujemy pełne wsparcie i wdrożenie w systemy sprzedażowe i magazynowe. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Prosimy o przesyłanie CV poprzez ogłoszenie. Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wesoła
ID: 724271058