2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Świebodzin
Dodane 18 kwietnia 2024

Asystentka ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

4 800 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świebodzin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Drogowe Centrum Produkcyjno - Handlowe "BiG" Sp. z o.o. z siedzibą w Ługowie k. Świebodzina to prężna i stabilna firma, która od 30 lat zajmuje się produkcją znaków drogowych, oznakowaniem poziomym oraz kompleksowym utrzymaniem dróg.

W związku z ciągłym rozwojem swojej działalności zatrudnimy osoby na stanowisko :

 ASYSTENTKA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce wykonywania pracy:

ŁUGÓW k/ŚWIEBODZINA

Zakres obowiązków:

  • bieżący kontakt telefoniczny z klientami; przedstawianie asortymentu i oferty handlowej firmy,

  • przygotowywanie wycen i kalkulacji,

  • bieżąca obsługa zamówień: doradztwo w zakresie wyboru asortymentu, weryfikacja statusu otwartych zleceń, koordynacja z działem produkcji,

  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji sprzedażowej: wprowadzanie zamówień (ofert, zamówień) kontrahentów do systemu, generowanie listów przewozowych, wystawienie dokumentów WZ oraz faktur,

  • ścisła współpraca z osobami z różnych działów firmy,

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów, kontrola stanów magazynowych i wyjaśnianie nieścisłości.

  • rozwiązywanie problemów dnia codziennego

  • obsługa zakupów/zapotrzebowania firmy (składanie zamówień na materiały pomocnicze, art. biurowe itp.),

  • przygotowywanie pism, tabeli i innych dokumentów na potrzeby kierownictwa,

  • inne czynności związane z obsługą biura

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • umiejętność ustalania priorytetów

  • sumienność, dokładność, terminowość oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • skuteczność w działaniu, dążenie do osiągnięcia zamierzonego celu

  • proaktywność

  • skrupulatność i przywiązywanie wagi do szczegółów

  • bardzo dobra obsługa komputera i praktyczna znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel).

  • nastawienie na budowanie relacji i współpracę zespołową

  • wysoka kultura osobista

  • mile widziana znajomość programu COMARCH

Oferujemy:

  • ciekawą pozbawioną monotonii pracę w dynamicznym zespole

  • stabilne warunki zatrudnienia - praca poniedziałek- piatek w godz. 7:00- 15:00. Umowa o pracę po okresie próbnym który trwa trzy miesiące.

  • niezbędne nowoczesne narzędzia usprawniające pracę

  • pracę w zgranym pozytywnie nastawionym młodym zespole

  • możliwość rozwoju osobistego

 Zapraszamy do złożenia CV!

Osoby zainteresowane prosimy złożenie CV przez portal OLX (jako odpowiedź na to ogłoszenie i dodanie załącznika).

Odpowiadając na powyższe ogłoszenie (mailowo bądź telefonicznie) wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE tzw. RODO)

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Drogowe Centrum Produkcyjno-Handlowe "BiG" sp. z o.o., Ługów 18, 66-200 Świebodzin.

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą podmioty uczestniczące bądź pośredniczące w procesie rekrutacji.

Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

 Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO

Lokalizacja

Świebodzin,

Lubuskie

Lubuskie, Świebodzin
ID: 733923266