2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystentka biura zarządu restauracji

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Zarząd firmy prowadzącej restauracje the Eatery poszukuje asystentki biura do prowadzenia spraw administracyjnych.

Zadania:

  • archiwizacja dokumentów ( faktur etc)

  • pomoc w przygotowywaniu i obliczaniu wynagrodzeń dla pracowników

  • sprawdzanie prawidłowości utargów dziennych restauracji

  • współpraca z zarządem i księgowościa

  • dbanie o właściwy obieg dokumentów

  • Prace administracyjne

  • Drobne zamówienia

  • Wprowadzanie danych do budżetu

  • inne zadania biurowe zlecone przez zarząd

  • sprawdzanie remanentów

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym środowisku

  • elastyczne godziny pracy

  • posiłki i napoje - wiadomo :)

  • premie z systemu optymalizacji kosztów

Potrzebujemy osoby:

  • z umiejętnościami organizacji pracy własnej

  • skrupulatnej

  • ze znajomością MS Office

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia zawierające CV

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 913984828