2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Toruń
Dodane 13 kwietnia 2024

Asystentka biura z j. hiszpańskim

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Poszukujemy asystentki biura z bardzo dobrą znajomością hiszpańskiego.

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie Zarządu oraz koordynowanie pracy Biura w tym: organizacja podróży służbowych, rozliczanie wydatków, przygotowywanie dokumentów na potrzeby Zarządu,

  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów oraz przepływu informacji wewnątrz firmy,

  • Współpraca z oddziałem firmy w Hiszpanii (gotowość do wyjazdów od 4 do 8 dni w miesiącu)-udział w spotkaniach biznesowych, negocjacjach, Przygotowywanie tłumaczeń

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych

  • Doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy,

  • Wysoki poziom kultury osobistej,

  • Umiejętność współpracy i budowania pozytywnych relacji,

  • Samodzielność

  • Prawo jazdy kat B i doświadczenie w prowadzeniu.

    O nas

    MASZYNOHURT - producent maszyn do obróbki metali takich jak. giętarki i gilotyny do prętów, automaty zbrojarskie CNC, gwintownice, prościarki do prętów...

    Proszę o kontakt tylko poprzez wiadomości olx.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 911455013