2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 08 kwietnia 2024

Asystentka biura ul. Kalwaryjska (Rondo Matecznego)

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy:

Asystentki biura

Mile widziana studentka.

Biuro czynne:

Pon. - Pt. 09:00 - 17:00

Zakres obowiązków:

-Obsługa konta e-mail oraz przekierowywanie wiadomości do adresatów

-Wystawianie ogłoszeń, redagowanie treści

- Prowadzenie konta Facebook, administrowanie, dodawanie nowych zdjęć i postów

- Prowadzenie rejestracji poczty przychodzącej i wychodzącej włącznie z wizytami w Urzędzie Pocztowym

- Zamawianie art. biurowych itp., obsługa zamówień w e-sklepach

- Telefoniczna i bezpośrednia obsługa klientów

- Wykonywanie innych prac administracyjnych zleconych przez przełożonych

 Wymagania:

- Szybkie pisanie

- Umiejętność obsługi Outlooka

- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office w szczególności Excel i Word

- Umiejętność pracy w zespole

- Doskonała organizacja czasu pracy

- Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

-Umowę zlecenie

-Profesjonalny sprzęt i narzędzia pracy

-Komfortowe biuro w centrum miasta

-Elastyczny czas pracy pozwalający na naukę na studiach.

 Warunki konieczne zgłoszenia kandydatury

1) CV ze zdjęciem

2) Zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: DZ. U. 2016 r. poz. 922)”.

 Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza do kontaktu.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 910388995