2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 17 kwietnia 2024

Asystentka biura - MSU Bydgoszcz

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MSU Group Sp. z o.o. stabilna oraz konsekwentnie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnokrajowym, z tradycjami od 1946 roku. Posiadamy status zakładu pracy chronionej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Asystentka biura

Miejsce pracy: BYDGOSZCZ

Obowiązki:

  • Obsługa biura,

  • Kompletowanie i przygotowywanie dokumentów,

  • Prowadzenie kalendarzy spotkań Działu handlowego oraz operacyjnego,

  • Budowanie ofert cenowych ,

  • Praca z MS Excel oraz World,

  • Umawianie spotkań,

  • Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja i planowanie pracy własnej,

  • Dobra znajomość obsługi komputera i podstawowych aplikacji,

  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nadsyłane dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912431264