2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Opolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Opole
Dodane 24 maja 2024

asystentka biura/ ds. obsługi Pacjenta MEDIN KLINIKA OPOLE

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MEDIN KLINIKA - klinika medyczna o najwyższym standardzie.

Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom wysokiej jakości leczenia przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i zastosowaniu najnowszych osiągnięć technologicznych.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: asystentka biura/ ds. obsługi Pacjenta

Twoje główne zadania:

  • będziesz stać na straży naszej recepcji:), pamiętaj, że jest to centrum dowodzenia i wizytówka kliniki w jednym,

  • Twoim zadaniem będzie rejestracja Pacjentów, prowadzenie/ nadzór nad dokumentacją medyczną, rozliczanie Pacjentów po skończonej wizycie i przede wszystkim zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjenta na najwyższym poziomie! U nas poczujesz się jak w domu - tym się kierujemy,

  • zajmiesz się koordynacją różnych procesów biurowych, pomożesz w optymalizowaniu rozwiązań administracyjnych,

  • będziesz robić zakupy!:) zamawianie towaru, sprzętu, wyposażenia biur,

  • będziesz współpracować z personelem medycznym,

  • dodatkowo powierzymy Ci jeszcze ważne zadanie, by móc się zaangażować w rozwój firmy: ścisła współpraca z przełożonymi,

Nasze wymagania:

  • przede wszystkim świadomość, że uśmiech, serdeczność oraz umiejętność budowania relacji jest kluczem do sukcesu,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz przestrzeni dookoła siebie,

  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność i zaradność,

Mile widziane:

  • swobodna komunikacja w języku angielskim, niemieckim,

  • głowa pełna pomysłów i zapału do ich realizacji,

  • zainteresowanie w kierunku medycznym,

To oferujemy:

  • wyzwania, nie pozwolimy Ci się z nami nudzić,

  •  pracę w nowoczesnej placówce medycznej,

  • pracę w młodym, zgranym i pozytywnym zespole :)

  • możliwość podjęcia pracy w najbliższych tygodniach,

  • pomoc na każdym etapie wdrażania do pracy,

  • umowę o pracę,

  • pracę na cały etat,

  • możliwość rozwoju, szkolenia,

  • zniżki na usługi medyczne,

  • dobrą kawę :)

Miejsce pracy:

Medin Klinika Opole

ul. Częstochowska 54

Godziny pracy:

Praca w trybie zmianowym, 6 dniowy system pracy:

Medin Klinika jest czynna w godzinach: 6:00 - 21:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Zachęcamy do kontaktu.

Informujemy, że nawiążemy kontakt z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę Medin Klinika Sp. z o.o dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział."

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 705701425