2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Trzcianka
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystentka Biura

Lokalizacja

Trzcianka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH I BUDOWLANYCH "KOMBUD"  Sp. z o.o. poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

ASYSTENT/KA BIURA

Miejsce pracy: Trzcianka

Opis stanowiska:

  • kompleksową obsługą sekretariatu biura

  • realizacją bieżących zadań administracyjno-biurowych

  • wsparciem Zespołu Managerskiego i Administracyjnego w codziennej pracy administracyjnej

  • rejestracją i wprowadzaniem dokumentów do systemu

  • tworzeniem i aktualizacją baz danych

  • zapewnieniem sprawnego i terminowego obiegu dokumentów w Firmie

  • organizacją, obsługą spotkań biznesowych

  • tworzeniem pism i dokumentów firmowych

  • zaopatrywaniem biura w niezbędne artykuły, materiały biurowe

  • wykonywaniem doraźnych prac biurowych

  • przygotowanie i realizowanie projektów edukacyjnych i marketingowych

  • jesteś osobą otwartą na zdobywanie wiedzy

  • jesteś osobą komunikatywną i pozytywnie nastawioną do innych

  • cechuje Cię wysoka kultura osobista, systematyczność, dokładność oraz zaangażowanie w powierzone zadania

  • potrafisz bardzo dobrze zorganizować swój czas pracy i posiadasz umiejętność określania priorytetów

  • dobrze znasz programy pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, PowerPoint)

  • posiadasz zdolności analityczne

  • mile widziane:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku

    • wykształcenie kierunkowe z obszaru administracji, finansów, rachunkowości

    • język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację

    • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • umowę na zastępstwo

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • udział w ciekawych i różnorodnych zadaniach

  • udział w szkoleniach wewnętrznych

  • pracę w otwartym i przyjaznym zespole

  • spotkania integracyjne

Lokalizacja

Trzcianka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Trzcianka
ID: 914421678