2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ursynów
Dodane 16 kwietnia 2024

asystentka biura

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

zatrudnimy asystentkę biura.

Jesteśmy liderem na rynku profesjonalnych instalacji AV. Gwarantujemy stabilne miejsce pracy z dużymi możliwościami rozwoju. www.greenlite.pl

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie firmy.

Zakres obowiązków:

·       prowadzenie spraw administracyjno-organizacyjnych;

·       koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

·       podstawowa obsługa systemu księgowego;

·       obsługa klientów i gości podczas ich wizyty w siedzibie Firmy oraz podczas organizowanych eventów;

·       prowadzenie dokumentacji biura, w tym archiwizacja dokumentów.

·       Inne, bieżące zadania zlecane przez Zarząd firmy.

Wymagania: preferowane wykształcenie wyższe, znajomość języka angielskiego. Obsługa komputera w zakresie pakietu Office.

Doświadczenie w pracy w branży IT/AV lub na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem.

gwarantujemy szkolenia z zakresu związanego z zajmowanym stanowiskiem.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 910595058