2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Ołtarzew
Michał Nowakowski
Dodane 12 czerwca 2024

Asystentka/asytent w dziale spedycji

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ołtarzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zarządzana od wielu lat przez zgrany, sympatyczny zespół, uczciwa i dobrze zorganizowana firma transportowo-spedycyjna z Ożarowa Mazowieckiego, poszukuje osoby na stanowisko asystenckie w dziale spedycji/dyspozycji.

Szukamy inteligentnej, ambitnej i energicznej osoby, najlepiej z doświadczeniem w transporcie i/lub pracach biurowych. Jeśli nie masz doświadczenia kluczowe dla nas będzie Twoje zaangażowanie i umiejętność nauki nowych zagadnień oraz sumienne wykonywanie obowiązków.

Zakres obowiązków:

  • obsługa transportowych systemów informatycznych,

  • tworzenie i rozliczanie zleceń transportowych,

  • kontrola obiegu dokumentów i zarządzanie dokumentacją,

  • kontakt z kierowcami i nadzór nad realizacją zadań transportowych,

  • rozliczanie pracy kierowców, nadzór nad systemem premiowym kierowców,

  • kontakt z klientami,

  • pisanie pism do urzędów i instytucji,

  • a z czasem dużo, dużo więcej gdyż chcemy Cię wyszkolić do pracy na stanowisku samodzielnego spedytora.

Wymagania:

  • obowiązkowo znajomości w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie co najmniej jednego języka obcego (niemiecki lub francuski będą zdecydowanym atutem),

  • dyspozycyjność,

  • systematyczność, rzetelność i sumienność w wypełnianiu obowiązków,

  • dbałość o jakość wykonanej pracy,

  • komunikatywność i zaangażowanie w poznawanie pracy pozostałej części zespołu,

  • chęć do nauki, umiejętność analitycznego myślenia i kojarzenia faktów,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i stresu,

  • wykształcenie wyższe/średnie, najlepiej w obszarze transportu lub administracji.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE TZW. STATUS STUDENTA.

Po kontakcie poprzez system OLX odezwiemy się przekazując informacje o kolejnych krokach rekrutacji.

Oferujemy:

  • po tygodniowym okresie próbnym opartym na umowie zlecenie oferujemy stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę;

  • niezbędne do pracy narzędzia i możliwość szkoleń;

  • ubezpieczenie medyczne dla Ciebie i możliwość ubezpieczenia członków rodziny;

  • po usamodzielnieniu na stanowisku możliwość przejścia na rozliczenia marżowe ze znacznie wyższym wynagrodzeniem.

Zapraszamy do kontaktu poprzez system OLX. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo. Proszę o zawarcie w CV lub wiadomości informacji o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. Pozdrawiamy!

Lokalizacja

Ołtarzew,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Ołtarzew
ID: 920131052