2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Łochów
Dodane 19 kwietnia 2024

Asystentka / Asystent zarządu

Lokalizacja

Łochów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ASYSTENTKA/ ASYSTENT ZARZĄDU

Miejsce pracy: Łochów/ mazowieckie

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie zarządu w codziennych zadaniach administracyjnych i poszukiwanie skutecznych rozwiązań

  • Efektywnie zarządzać kalendarzem zarządu, dbając o optymalne wykorzystanie czasu pracy

  • Organizowanie konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych i zapewnienie właściwego przepływu informacji

  • Zapewnienie poufności danych oraz dbanie o poufność dokumentów i informacji prywatnych

  • Odpowiednio wyznaczać priorytety zadaniom, tak by najważniejsze sprawy były realizowane w pierwszej kolejności

  • Przygotowywanie prezentacji i raportów dotyczących działalności firmy

  • Przygotowywanie pism i odpowiedzi, współpraca zarówno z podmiotami administracji państwowych oraz jednostkami sektora prywatnego

  • Obsługa korespondencji, maili i telefonów oraz zapewnienie cyklu obiegu dokumentów

  • Wsparcie administracyjne wynikających ze specyfiki roli przełożonego

  • Dbanie o dobre relacje z klientami i partnerami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność prowadzenia korespondencji oraz obsługi klienta

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w dziedzinie administracji lub zarządzania

  • Znajomość narzędzi biurowych MS Office oraz umiejętność korzystania z systemów informatycznych

  • Umiejętności organizatorskie, umiejętność zarządzania dokumentacją oraz dbałość o poufność informacji

  • Umiejętność dostosowania się do różnych sytuacji i zadań

  • Kreatywność i umiejętność przygotowywania prezentacji, raportów oraz innych materiałów wykonawczych

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, umiejętność pracy w zespole i elastyczność

  • Sumienność, dokładność, chęć do nauki oraz zdolność do pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ubezpieczenie grupowe

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV za pośrednictwem platformy OLX lub zadzwoń 69*******67

Lokalizacja

Łochów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łochów
ID: 912884187