2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 12 czerwca 2024

Asystentka/Asystent Zarządu

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Metryczka

Miasto: Łódź

Rodzaj umowy: umowa o prace

Forma zatrudnienia: cały etat

Poziom stanowiska: asystent

Tryb: praca stacjonarna

Od kiedy: praca od zaraz

Tryb wypłaty: miesięczna

Twój zakres obowiązków:

·        codzienne wsparcie Zarządu w zakresie zadań administracyjno – organizacyjnych

·        sporządzanie protokołów i raportowanie spotkań

·        kontakt w sprawach bieżących z firmami zewnętrznymi, współpracownikami Spółki

·        dbanie o prawidłowy przepływ informacji

·        prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu

·        organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

·        koordynowanie agendy dla Zarządu, umawianie i koordynowanie spotkań według skali priorytetów

·        przygotowywanie odpowiednich materiałów i informacji dla Zarządu

·        organizowanie i rozliczanie wyjazdów służbowych Zarządu oraz współpracowników,

·        przygotowywanie dokumentów tekstowych na potrzeby Zarządu i menadżerów z nim współpracujących

·        wprowadzanie faktur do obiegu,

·        inne prace zlecane przez Zarząd

 Nasze wymagania:

·        wykształcenie wyższe wymagane

·        minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

·        wysokie umiejętności w pisaniu i redagowaniu e mail

·        znajomość MS Office

·        dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne

·        umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista oraz dyskrecja

·        samodzielność, dokładność oraz terminowość

·        zdolność wykonywania wielu zadań jednocześnie i ustalania priorytetów

·        inicjatywa oraz orientacja na wynik w wykonywaniu powierzonych zadań

·        pozytywne nastawienie,

 Mile widziane:

 - komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

 To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę

  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • System benefitów: karta sportowa, dofinansowanie do studiów, wczasów i wyjazdów dzieci, zniżki do prywatnego, przedszkola, szkoły podstawowej i liceum, szkolenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 920062172